Lara Transfer

1-4 Kişi Binek Araç Antalya Havalimanı / AYT Lara Transfer
 • 4 Yetişkin
 • 4 Bavul
 • Adresten Adrese
 • Kişiye özel araç (VIP)
60 TL
Tek yön transfer
Detaylar
Antalya Havalimanı / AYTLara transfer için sunulan fiyattır.
1-6 Kişi VIP Minibüs Antalya Havalimanı / AYT Lara Transfer
 • 6 Yetişkin
 • 6 Bavul
 • Adresten Adrese
 • Kişiye özel araç (VIP)
90 TL
Tek yön transfer
Detaylar
Antalya Havalimanı / AYTLara transfer için sunulan fiyattır.
1-25 Kişi Midibus Antalya Havalimanı / AYT Lara Transfer
 • 25 Yetişkin
 • 25 Bavul
 • Adresten Adrese
 • Kişiye özel araç (VIP)
110 TL
Tek yön transfer
Detaylar
Antalya Havalimanı / AYTLara transfer için sunulan fiyattır.
Detay
Antalya Havalimanı / AYT Transfer, Antalya Havalimanı / AYT Lara Transfer, Antalya Havalimanı / AYT Lara Transferi, Antalya Havalimanı / AYT Havalimanı - Lara Transfer ulaşım, En ucuz Antalya Havalimanı / AYT Lara Transferi, Lara Transfer Otelleri, Antalya Havalimanı / AYT Lara Transfer - Havalimanı Antalya Havalimanı / AYT Arası otel transferi, havaş, Lara Transfer taksi

Lara Transfer

Antalya’nın merkezinde bulunan Lara bölgesi Antalya şehir merkezinin ünlü bölgelerindendir. Görüntüsü ve çevresi bakımından oldukça şık bir bölge olan Lara, bölgesinde bulundurduğu oteller ile özellikle yaz aylarında birçok yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Yaz aylarında yoğun bir bölgeye dönüşen Lara, insanların ulaşım bakımından sıkıntı yaşamasına yol açıyor. Bravo Transfer firmamız ise sizleri o yoğunluğun içerisinden çekip alıyor ve siz değerli müşterilerimize Lara transfer hizmeti sunuyor. Lara transfer hizmetlerimiz oldukça kaliteli olup sizlerin ve ailelerinizin de tatillerine memnuniyet ve mutluluk içerisinde başlaması için konforlu ve rahat transfer hizmetidir. Antalya Havalimanından karşılamalı olarak Lara’ya transfer hizmeti veren firmamız sizleri Antalya Havalimanından karşılayarak güvenli ve hızlı bir transfer hizmeti ile Lara bölgesine veya Lara bölgesinde ki otelinize ulaştırmaktadır. Dilerseniz Lara bölgesinden de sizleri karşılayarak Antalya Havalimanına transferinizi de gerçekleştirmekteyiz. Lara Transfer fiyatlarımız kişi başı fiyatlar olmayıp sadece araçlarımızın başına koymuş olduğumuz fiyatlardır.

Lara transfer sektöründe büyümeye devam eden Bravo Transfer firmamızın siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve görüşlerinin çok büyük bir önemi vardır. Lara Transfer fiyatlarımız bu sektörün en uygun ve en ucuz fiyatları olduğunu garanti ediyoruz. Lara transfer hizmetlerimiz de sizlere sunmuş olduğumuz binek ve minibüs araçlarımız tamamen firmamıza özel olup dışarıdan karşılanmış araçlar olmayıp markalarının son model en üst kalite araçlarıdır. Lara transfer hizmetiniz de bir sorun yaşamamanız ve transferinizin gecikmemesi adına araçlarımızın bakımları düzenli bir şekilde firmamıza özel olan ekibimiz tarafınca yapılmaktadır. Lara transfer hizmetlerimiz de dilerseniz vip binek araç ve vip minibüs araçlarımızla da hizmet vermekteyiz. Bu şık ve konforlu Lara transfer hizmetimizden sizlerde yararlanmak isterseniz web sitemizde ki rezervasyon sayfasından bizlere rezervasyon gönderebilir, iletişim sayfamızdan ise bizlere herhangi bir konu hakkında mesaj atıp bilgi alabilirsiniz. 0532 278 46 66 çağrı merkezimizden de bizleri arayarak rezervasyonunuzu kolaylıkla yaptırabilir, Lara transfer hizmeti hakkında bilgi alabilir yada fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.